Bambiriáda aneb spojme celý park

Informace o konání Bambiriády v Šumperku (23.-25.5. 2014) se pomalu šíří a my Vám můžeme prozradit další bambiriádní perličky, na které se můžete těšit.

Děti, máte doma věci, se kterými si už nehrajete, už jste z nich vyrostly nebo jiné poklady, které nechcete vyhodit, ale jen tak se vám válí v pokojíčku? Tak právě pro vás bude ideální Dětský bleší trh, který se bude konat v rámci letošní Bambiriády. V pátek a v sobotu budete mít možnost zkusit si prodat či vyměnit své zboží. Kromě svého zboží nezapomeňte na deku, stoleček či jiný provizorní stánek pro vaše prodávání. Bleší trh pro děti bude mít vyhrazený prostor u kostela sv. Barbory v Jiráskových sadech. V pátek můžete prodávat od 14.00 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 17.00 hodin.

V pátek 23.5. od 19.00 hodin bude pro návštěvníky Bambiriády připraven rodinný večer plný hudby a zpěvu. Na pódiu se vystřídá dětská hudební skupina Vodníci z Mohelnice, která letos uspěla na republikovém finále Porty 2014, dále vystoupí známá folková skupina Madalen. Na závěr programu se můžeme těšit na ohňovou show.

Chtěli bychom ještě oslovit kroužky, skupiny, spolky apod., které by chtěly vystoupit v průběhu Bambiriády na pódiu se svými vystoupeními, scénkami či sestavami ať nás kontaktují na email: bambiriada@centrum.cz