Bambiriáda v Náchodě už běží na plné obrátky

Zahradníčci z MŠ Plhov

Osmý ročník Bambiriády v Náchodě dnes v 9.00 úspěšně odstartoval. Počasí nám přeje a možná proto jsme mohli už od samého rána vítat školy a školky, které se na nás valily:) Čtvrteční dopolední program byl věnován především podiovým vystoupením, na které se právě náchodské školy a školky přišly podívat. Tančilo se, zpívalo, hrálo se divadlo. Veliký obdiv patří všem účinkujícím – ať už maláčkům z mateřských školek s jejich veselými pohybovými vystoupeními, nebo už starším žákům základních škol, kteří si připravili velmi neobvyklá vystoupení – společenský tanec, Cup song…:). A díky také Základní a mateřské škole J. Zemana, která ve spolupráci se stacionářem Cesta o.s. připravila divadelní představení, které nás pohladilo po duši.

Vystoupení na podiu začaly krátce po deváté hodině a končily o půl dvanácté, takže jsme měli opravdu na co se dívat:) V 10.00 proběhlo na podiu slavnostní zahájení s místostarostkou města Náchod paní Drahomírou Benešovou, ředitelkou SVČ Déčka Náchod paní Ludmilou Pohankovou a předsedou Duhy Bartoňka panem Gertem Weinlichem.

Krátce před polednem se park vylidnil, a my čekáme na další nápor účastníků, kteří dorazí odpoledne, až dětem skončí škola a rodiče budou mít po práci čas. Ve čtvrtek je Bambiriáda otevřená až do 20.00, takže je opravdu čas na projití všech stanovišť a stánků a atrakcí. Odpoledne se samozřejmě také chystá krátký blok vystoupení, ale o tom zase až v dalším článku, ve kterém představíme i všechny organizace, které se na Bambiriádě v Náchodě prezentují.

Galerie k článku