Fotosoutěž a hry pro děti budou lákat návštěvníky na Bambiriádu už příští týden

IMG_9979

Soutěže a hry zaplní příští pondělí a úterý (5. – 6. května) Rožmitálovu ulici. Budou zvát děti i dospělé na Bambiriádu, která se koná podruhé v Blansku již 23. a 24. května.

„Budeme mít nachystaný program, jehož součástí bude i fotosoutěž. Protože v čase Bambiriády budou volby do Evropského parlamentu, chceme letos pozornost přitáhnout i na ně. Děti se tak budou fotit jakožto potenciální kandidáti se svým heslem, projevem nebo mottem, s kterým v těchto Bambiriádních minivolbách kandidují. Fotografie poté zveřejníme na facebooku a nejoblíbenější z nich vyhraje na Bambiriádě nIMG_9991ějakou odměnu,“ vysvětlila jedna z organizátorek Romana Ošlejšková.

Kromě fotosoutěže děti čekají nejrůznější drobné hry, za které dostanou sladkou odměnu. Celá akce je má kromě jiného i nalákat na Bambiriádu jako takovou. Té se letos zúčastní 29 volnočasových organizací z Blanenska a okolí. Dětem nabídnou aktivní prezentaci své činnosti – zkusit si tak budou moci například baseball, judo, stolní tenis a další. K zhlédnutí také bude spousta dramatických, pěveckých i tanečních vystoupení.

Více informací najdete zde: facebook.com/BambiriadaBlansko a bambiriada.cz/blansko.