Bambiriáda v Třinci

src:'rs/7/dbp/tinecb11.3.jpg',width:'100',height:'100'Bambiriáda v Třinci se letos mimořádně povedla. Nejen díky hezkému počasí, ale hlavně díky nasazení jedenácti organizací, které před kinem Kosmos vystavovaly. Druhý den byl ve znamení Nadšení a zkušeností. Nejen mladé lidi zaujala beseda o Paraglidingu, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací během sledováni nádherných videozáběrů zlétání nejzajímavějších lokalit pro létání v Evropě, Azii a Jižní Americe.

Další beseda o šelmách v našich Beskydech nám díky dobrovolníkům z Hnutí Duha poskytla nejnovější informace o stavu šelem, jejich migraci a potřebě ochrany. Po této besedě snad každý účastník teď v bude vyhlížet Rysa a Vlkazan každým stromem i v městském parku. Přinejmenším jejich stopy ....

V průběhu dne nás provázela hudební produkci dětská romská skupina a vytvářela tak velmi dobrou atmosféru celé akce. Návštěvníci si u našich organizací mohli vyrobit šperky, naučit se skládat Origami, vyrobit si kouzelnou hračku nebo jen tak si vyvádět na veliké trampolíně. Většina dětí zde ztrávila několik hodin.

Celkem v Třinci Bambiriádu během dvou dnů navštívilo 1 460 účatníků.

Krátké videjka z Bambiriád v Třinci najdete zde.

 

Dražba dřevěných hraček
Soutěž [kouzlo starých příběhů]

Místa konání 

Partneři 

Partneři fotosoutěže rajče babylon coody hotel-bavorsko alík staré hrady

Bambiriáda 2012

Tři dny dobrovolnických aktivit po celé ČR
banner