Bambiriáda otevřela své brány

Bambiriáda otevřela již po čtrnácté své brány

Ve čtvrtek 23. 5. 2012 odstartoval čtrnáctý ročník Bambiriády. Čtvrtek se nesl ve znamení dnu otevřených dveří v klubovnách a místech působení jednotlivých sdružení a organizací. Celkem klubovny navštívilo 129 zájemců.

Bambiriáda 2012 se připojuje k Evropskému roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity.  Českobudějovická Bambiriáda se koná až do neděle 27. května 2012 u Sportovní haly. Nad akcí převzal záštitu hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola a primátor Statutárního města České Budějovice Mgr. Juraj Thoma. Akci v regionu podporuje Krajské vojenské ředitelství České Budějovice, Městská policie České Budějovice, Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, Dopravní podnik města České Budějovice, VERBSON s.r.o.  a WWW.NEJLEPSI-ADRESA.CZ . Regionálním generálním partnerem je E. ON Česká republika, s.r.o., regionálními partnery Jihočeský kraj, Statutární město České Budějovice, Park exotických zvířat o.p.s. Dvorec, LIPENSKO s.r.o., Hopsárium - svět rodinné zábavy a společnost ECOBAT s.r.o. Mediálními regionálními partnery budou Hitrádio Faktor, TV GIMI, a. s., Český rozhlas Č.Budějovice a Českobudějovický deník. Zástupci generálních partnerů slavnostně zahájili Bambiriádu v pátek 24.5.2012 v 9:30.

Pátek byl dnem pro školy. Pro děti byla připravena celá řada atrakcí, mezi nimiž nechyběl skákací hrad, obrněná vozidla, automobilová technika, malování, fotografování, minibludiště, poznávačky, zálesácké hry, kvízy a spousta další zábavy.

Na pódiu jste mohli vidět kupříkladu Pěvecký soubor Čestice, TŠ Merlin, Slavíčky z Hluboké, Jitřenku, Podlešáčka, Black Sparkle, Danceline Studio, Spiral dance M-tes, ukázky orientálních tanců či romské kapely Gipsy Music a Gipsy Reflex. Páteční Bambiriádu navštívilo téměř 2000 návštěvníků.

Sobotní den je určen pro rodiče s dětmi. Rodiče, nenechte si ujít nabídku volnočasových aktivit pro Vaše děti. I v sobotu se můžete těšit na den plný zábavy, pohody a dobré nálady. Těšit se můžete mj. na vystoupení MC Máj, pistolnickou show, Zumba kroužek M-tes, havajské tance, Danceline studio či country tance. Aktivní návštěvníci Bambiriády budou zařazeni do slosování o ceny. Losování probíhá v 11:00, 13:00, 15:00 a 17:00.

Vstup pro všechny je zdarma.

V neděli ve 13 hodin bude Bambiriáda slavnostně zakončena závěrečným losováním cen.

Neváhejte a přijďte se s námi podělit o dobrou náladu


 

Další informace lze nalézt na adrese   www.bambiriada.cz

Kontakt:

RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje,

Lannova 63, České Budějovice, mobil 775 644 101, info@radambuk.cz

V Českých Budějovicích dne 25. května 2012
Mediastan jihočeské Bambiriády

 

 

Dražba dřevěných hraček
Soutěž [kouzlo starých příběhů]

Místa konání 

Partneři 

Partneři fotosoutěže rajče babylon coody hotel-bavorsko alík staré hrady

Bambiriáda 2012

Tři dny dobrovolnických aktivit po celé ČR
banner